ساخت گلدان مشکی

تصویر ساخت گلدان مشکی که در ویدیو آموزش داده شده است.

برای تزیین دکوراسیون داخلی منزلتان از اکسسوری‌های ساده و زیبا غافل نشوید. اگر می‌خواهید تغییراتی بدهید اما هزینه نکنید، از ایده ویدیو ساخت گلدان مشکی کمک بگیرید.

حتی خانه‌های خیلی مینیمال و ساده نیز از یک یا دو اکسسوری به عنوان زیباتر کردن خانه استفاده می‌کنند. شما حتی در خانه‌ها و دکوراسیون‌های مینیمال هم می‌توانید گلدان یا تابلو ببینید. بنابراین از این گلدان می‌توانید به عنوان دکور روی میز تلویزیون یا دکوری عسلی کنار تخت‌خواب یا هر جای دیگری استفاده کنید.

لوازم مورد نیاز ساخت گلدان مشکی

  1. اسپری رنگی
  2. قوطی فلزی
  3. چسب
  4. فوم

اگر سوالی در مورد ساخت این گلدان دارید، در قسمت نظرات از ما بپرسید.

برچسب‌ها:
منبع:

مطالب مرتبط

نوسازی گلدان قدیمی چینی

آموزش ویدیویی نوسازی گلدان چینی قدیمی

در عصر حاضر، گلدان‌ها، دکوری‌ها و لوازم تزیین دکوراسیون منزل به سمت مینیمال و ساده شدن رفته است. اگر از گذشته گلدان طرح‌دار با طرح‌های شلوغ دارید با این آموزش می‌توانید گلدان چینی قدیمی خود را نوسازی کنید و از طرح و سبک جدید آن لذت ببرید.

ساخت میز عسلی با لوازم دور ریختنی- آموزش ویدیویی این میز عسلی در پست وجود دارد.

ساخت میز عسلی با لوازم دور ریختنی

ساخت میز عسلی با لوازم دور ریختنی نه تنها راهی خلاقانه برای دکور منزل شماست، بلکه به حفظ محیط زیست هم کمک می کند. با کمی خلاقیت و ابتکار می‌توانید از وسایلی که به نظر بی استفاده می آیند، میز عسلی‌های زیبا و منحصر به فردی بسازید. برای مثال می توانید از قوطی‌های کنسرو، بطری‌های پلاستیکی، تایرهای کهنه و کمی رنگ و لوازم تزئینی میز عسلی‌های زیبا بسازید.

عکس تابلو نوسازی شده قدیمی چوبی در ویدیو آموزشی نوسازی تابلو چوبی قدیمی-

نوسازی تابلو چوبی قدیمی

شاید رنگ و روی تابلوی قدیمی شما کدر شده است، یا از آن تابلو تکراری که کنج دیوار خانه‌ آویزان است خسته شده‌اید. فرقی نمی‌کند، در هر حال شما می‌توانید تابلوهای قدیمی‌تان را به تابلو جدید و مدرن تبدیل کنید. فقط کافی است مراحلی که در این ویدیو آمده دنبال کنید.

تابلو دیواری دکوری

ساخت تابلو دیواری دکوری بدون عکس

امروزه تابلوهای مینیمال و فانتزی بیشتر ترند شده‌اند. دیگر کسی از آن تابلوهای پر زرق و برق چوبی با تصاویر شلوغ بر روی دیوار استفاده نمی‌کند. در واقع افراد زیادی تابلوهای مینیمال با نقاشی‌های سیاه قلم، طرح برگ و … استفاده می‌کنند. در این قسمت از خودت بساز یک تابلو فانتزی دیواری آموزش دادیم که با لوازم ارزان و در دسترس ساخته می‌شود. با ما همراه باشید. این تابلو برای دکوراسیون هال و پذیرایی بسیار مناسب است.


دیدگاه خود را بنویسید