قیمت فروش سرویس خواب مدرن

قیمت خرید سرویس-خرید سرویس خواب

سرویس خواب مانند مبلمان، از جمله کالاهای معمول در زندگی امروز به‌حساب می‌آید، به‌طوری‌که اتاق خواب یک خانه بدون یک دست سرویس خواب مناسب ناقص به‌نظر می‌رسد.

سرویس خواب به‌صورت کلی شامل مواردی مثل تخت‌خواب، پاتختی، دراور یا کنسول، میز توالت یا همان میز آرایشی، صندلی، کمد، قاب آینه و پاف‌تخت می‌شود. در این گزارش به بررسی شرایط سرویس خواب مدرن و اسپورت پرداخته شده است. این سرویس علاوه‌بر ساختار ساده و زیبا به نسبت سرویس سلطنتی، از قیمت مناسب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و بهتری نیز برخوردار است، پس اگر خانه یا آپارتمانی نقلی داشته و بودجه محدودی هم دارید خرید این قبیل سرویس‌ها برای شما مناسب هستند.

بیشتر بخوانید: نکات مهم در خرید مبلمان

در هنگام طراحی دکوراسیون و خرید لوازم اتاق پذیرایی و آشپزخانه، اغلب افراد ابتدا به زیبایی و کارآیی وسایل دقت می‌کنند، اما وقتی که صحبت از طراحی چیدمان و دیزاین برای اتاق خواب می‌شود، این راحتی و آسایش است که اهمیت دارد. اشخاصی که برای چیدمان خانه به سراغ دکوراسیون مدرن و اسپورت رفته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند، باید برای دیزاین اتاق خواب نیز از همین سبک استفاده کنند. قبل از اینکه درباره ویژگی‌های سرویس خواب مدرن و اسپورت توضیح دهیم باید به پرسش؛ سرویس خواب اسپورت چیست؟ پاسخ دهیم. وقتی که برای خرید مبلمان و سرویس خواب به بازار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روید نمونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های متنوعی از این کالاها را مشاهده خواهید کرد. به‌طور معمول نقطه مقابل سرویس تخت خواب دو نفره اسپورت، مبلمان و سرویس خواب سلطنتی هستند. غالبا جنس به‌کار رفته در سرویس خواب سلطنتی چوب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سنگینی مانند راش و توسکا است که با منبت و کنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاری تزئینات و جزئیاتی خیره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده دارند. این مبلمان و سرویس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها گزینه مناسبی برای ساختمان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بزرگ هستند و در خانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و آپارتمان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نقلی تنها باعث کوچک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر دیده‌شدن محیط می‌شوند، ضمن اینکه حتی در فضاهایی با متراژ بالا، محیط را بسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر نشان داده و قدیمی به‌نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسند.

بیشتر بخوانید: نکات انتخاب کفپوش مناسب راه پله که تا حالا نمی‌دانستید

اما سرویس خواب اسپورت و مدرن نقطه مقابل سرویس خواب سلطنتی است. این سبک از دکوراسیون با سادگی که دارد دست اشخاص را در چیدمان باز گذاشته و مانع از تغییرات و به‌روز شدن نمی‌شود. نباید فراموش کرد که به‌کار بردن واژه اسپورت در کنار سرویس خواب نه به‌معنای ملزومات ورزشی و بلکه به معنی القای حس راحتی و آسایش است. حالا که به‌طور حدودی با سرویس خواب اسپورت و مدرن آشنا شدید وقت آن رسیده که درباره ویژگی و قابلیت این سرویس بیشتر بدانید!

بیشتر بخوانید: کابینت ممبران چیست؟

بدون تزئینات، بدون تجملات!

شاید مهم‌ترین ویژگی‌های سرویس خواب مدرن و اسپورت به طراحی ساده و بدون تزئینات آن برگردد. در دکوراسیون ساده و اسپورت برخلاف سلطنتی، بیشتر تمرکز روی کاربرد و کارآیی وسایل و راحتی اشخاص خواهد بود، به‌عبارتی ظاهر و زیبایی در دکوراسیون و سرویس مدرن و اسپورت در درجه دوم قرار خواهد داشت. البته این موضوع به‌معنای نامناسب‌بودن سبک مدرن نیست؛ خطوط ساده و منظم به‌کار رفته در سرویس خواب مدرن و اسپورت به‌راحتی با سایر وسایل هماهنگ شده و باعث جذاب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر دیده‌شدن محیط می‌شود. به‌طور کلی در طراحی سرویس خواب مدرن و دکوراسیون اسپورت رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خنثی حرف اول را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنند. ترکیبی از سایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف قهوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، کرم، سیاه و سفید همیشه جزو ثابت دکوراسیون مدرن هستند. البته در مواردی می‌توان از رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قرمز، زرد و آبی نیز در حاشیه دکوراسیون و المان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جزئی دکوری استفاده کرد، اما در هر حال پرهیز از به‌کار بردن چندین رنگ و شلوغ‌نکردن دکوراسیون در اولویت قرار دارد، به‌عبارتی ترجیح بر این است که در دکوراسیون مدرن از ترکیب حداکثر دو رنگ اصلی خنثی استفاده شده و سایر رنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به‌عنوان مکمل و در حاشیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به‌کار بروند.

بیشتر بخوانید: پارکت چیست؟

اهمیت جنس استفاده شده

بدون تردید اصلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین ویژگی‌های سرویس خواب مدرن و اسپورت به جنس به‌کار رفته در آن برمی‌گردد. به‌طور معمول برای تولید سرویس خواب مدرن و اسپورت از انواع چوب، MDF و فلز استفاده می‌شود. در مواردی این جنس در کنار پارچه و چرم و حتی پلاستیک نیز به‌کار رفته و جلوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای خاص به اتاق خواب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخشند. نوع ساختار و جنس به‌کار رفته در سرویس خواب مدرن به افراد اجازه می‌دهد به سادگی آن را تمیز و از گرد و غبار پاک کنند. به‌صورت کلی مواداولیه سرویس خواب مانند ورق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ملامینه و ‌ام‌دی‌اف به دو دسته «هایگلاس» و معمولی تقسیم می‌شوند. هایگلاس روکشی براق است که با انعکاس نور در خود، جلوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بیشتر به‌کار می‌دهد، پس جنس به‌کار رفته بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است. به‌عنوان مثال کالایی که به‌صورت ماشینی منبت‌کاری شده، ارزان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر از سرویس خوابی است که به‌صورت دستی منبت‌کاری شده است. در نهایت سرویس خواب بسته به چوبی که مورد‌استفاده قرار داده می‌شود، قیمت‌گذاری می‌شود. هرچه چوب به‌کار رفته کمتر باشد، قیمت سرویس خواب منصفانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و ارزان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر می‌شود.

بیشتر بخوانید: اگه این مقاله را بخونی موقع خرید پارکت و لمینت کلاه سرت نمیره

قیمت‌های فروش

همان‌طور که اشاره شد قیمت تمام‌شده بستگی به موارد مختلفی دارد. البته نوع و کیفیت این اجناس نیز بسیار مهم است. در ادامه قیمت چند نمونه را مشاهده می‌کنید:

سرویس خواب دو نفره سلطنتی زامیاد ۲۲‌میلیون و سیصد‌هزار، سرویس خواب دو نفره فیگو۲۰‌میلیون، سرویس خواب دو نفره لوپز ۱۷‌میلیون و هشتصد‌هزار، سرویس خواب دو نفره آلما ۱۶‌میلیون و دویست‌هزار، سرویس خواب دو نفره اسکارلت ۱۴‌میلیون و ششصدهزار، سرویس خواب یک نفره امیلیا ۱۲‌میلیون و دویست‌هزار، سرویس خواب دونفره فلاویا ۹‌میلیون و پانصد‌هزار و سرویس خواب دو نفره لیلیان ۷‌میلیون و چهارصد‌هزار‌تومان فروخته می‌شود.

منبع: دنیای اقتصاد

لطفا به این نوشته پنج ستاره بدهید این کار زمان زیادی نمی‌برد اما ما را بسیار خوشحال می‌کند
برچسب‌ها: ,
منبع: donya-e-eqtesad.com

مطالب مرتبط

با تغییر دکوراسیون خانه به استقبال سال نو بروید

با آمدن بهار همه ما دوست داریم نونوار شویم و همیشه از خانه خود شروع میکنیم و با خانه تکانی و خرید وسایل و لوازم خانه و.. به استقبال سال نو می‌رویم حال در این مقاله به شما می‌گوییم چگونه با کمترین هزینه و امکانات خانه خود را بهاری کنید.

فرش تبریز بافته‌ای از قلب تاریخ

فرش تبریز بافته‌ای از قلب تاریخ

تبریز و فرش تبریز یکی از قطب‌های قالی‌بافی و فرش دستباف ایران و جهان است. این نگاره وابسته به نسخه‌ای از «یوسف و زلیخا»، به تاریخ ۹۰۰ خ. در کتابخانه کاخ گلستان است. شورای جهانی صنایع دستی، شهر تبریز را در سال ۲۰۱۵ میلادی و ۱۳۹۴ شمسی، به عنوان «شهر جهانی بافت فرش» معرفی کرده‌است. […]

فرش چینی؛ کپی ارزان‌قیمتی از فرش‌های اصیل ایرانی!

فرش چینی؛ کپی ارزان‌قیمتی از فرش‌های اصیل ایرانی!

چند سالی است که از هیاهوی فرش چینی در بازار جهانی و کپی کردن طرح‌های اصیل فرش ایرانی شنیده‌ایم حتی فرش چینی هم مثل بقیه کالاهای چینی، وارد بازار فرش ایران شده‌است. با هم درباره طرح و نقشه فرش چینی دستباف می‌خوانیم و از کیفیت نمونه‌های فرش چینی که کپی‌برداری از فرش ایرانی است، می‌گوییم.

خانه‌ای رویایی با دکوراسیون سفید

خانه‌ای رویایی با دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید منزل باید با دقت و توجه بالایی صورت گیرد. هرچند این چیدمان برای هر فضایی ایده‌آل است اما اگر به دقت پیاده نشود، به جای شادابی و سر زندگی، فضایی سرد و بی روح به همراه می‌آورد. چیدمان و دکوراسون منازل بیش از گذشته مورد اهمیت قرار گرفته است. استفاده از ترکیب رنگ‌های […]

دکوراسیون شرقی

دکوراسیون شرقی

ایده بسیار خوب برای ایجاد یک اتاق خواب با احساس آرامش موجود در خانه‌های آسیایی بخصوص چین و ژاپن این است که تصاویر بزرگ و زیبایی که به آرامش فضا کمک می‌کند در فضا استفاده کنید. در این فضا بیشتر از روتختی های براق و ساتن و ساده استفاده می شود. سادگی مهمترین عنصر در […]


دیدگاه خود را بنویسید