مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ، بهترین انتخاب کدومه؟!

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک باید حتما ساده و به رنگ روشن باشد تا فضای شما را بزرگ تر و روشن تر از قبل نمایش دهد. در این مطلب شما را در رابطه با انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی راهنمایی کرده ایم. 

انتخاب کاشی و سرامیک مناسب برای فضاهایی مانند حمام و سرویس بهداشتی بسیار حائز اهمیت است، چرا که بخش اعظمی از ظاهر این فضا را به خود اختصاص داده است. به همین منظور در این مطلب  قصد داریم شما را با انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

به طور کلی انتخاب طرح های شلوغ برای فضاهای کوچک چندان مناسب نیست، به خصوص برای فضایی مانند حمام و سرویس بهداشتی که عملکردی متفاوت دارد. در سرویس بهداشتی های کوچک انتخاب رنگ های تیره و طرح های شلوغ ابدا پیشنهاد نمی شود، چرا که فضای شما را کوچک تر از قبل نشان می دهد. اما اگر اصرار به استفاده از یک طرح خاص و رنگ تیره در فضای سرویس بهداشتی خود دارید بهتر است از آن به صورت نوارهای عمودی و افقی استفاده کنید.

در انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک به ارتفاع سقف نیز دقت داشت باشید اگر سقف فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است، پس بهتر است از طرح  های عمودی و ساده استفاده کنید تا فضای شما را بلندتر نشان دهد، همچنین اگر فضای سرویس شما کم عرض است بهتر است از کاشی هایی با طرح های افقی استفاده کنید تا فضای شما را بزرگ تر نشان دهد.

رنگ کاشی سرویس بهداشتی کوچک

برای انتخاب رنگ کاشی سرویس بهداشتی های کوچک همان طور که گفته شد حتما به سراغ کاشی هایی با رنگ های روشن و براق بروید تا علاوه بر ایجاد نمایی دلبازتر فضای شما را درخشان تر نشان دهند.

منبع: ihome

بیشتر بخوانید:

کاشی مناسب در آشپزخانه

منبع:

دیدگاه خود را بنویسید