ساخت تابلو دیواری دکوری بدون عکس

تابلو دیواری دکوری

دیوارهای خالی در خانه بی‌روح بوده و از لحاظ دکوراسیون داخلی مناسب نیستند. وقتی با یک تابلو ساده می‌توانیم خانه‌مان را زیباتر کنیم، چرا این کار را نکنیم؟ تابلو دیواری دکوری برای زیباتر کردن خانه پیشنهاد خوبی است.

امروزه تابلوهای مینیمال و فانتزی بیشتر ترند شده‌اند. دیگر کسی از آن تابلوهای پر زرق و برق چوبی با تصاویر شلوغ بر روی دیوار استفاده نمی‌کند. در واقع افراد زیادی تابلوهای مینیمال با نقاشی‌های سیاه قلم، طرح برگ و … استفاده می‌کنند. در این قسمت از خودت بساز یک تابلو فانتزی دیواری آموزش دادیم که با لوازم ارزان و در دسترس ساخته می‌شود. با ما همراه باشید. این تابلو برای دکوراسیون هال و پذیرایی بسیار مناسب است.

لوازم مورد نیاز ساخت تابلو دیواری دکوری بدون عکس:

  1. اسپری رنگی ترجیحاً طلایی
  2. چسب دو طرفه
  3. خط کش، قیچی، مداد
  4. مقوای ضخیم

از پیج ما در آپارات دیدن کنید.

برچسب‌ها: , , ,
منبع:

مطالب مرتبط

آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه

آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه

برای تغییر دکوراسیون خانه و زیباتر کردن آن، این آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه با لوازم ارزان و دور ریختنی را از دست ندهید. این روزها اشکال بی مفهوم و هندسی در طراحی داخلی ترند شده‌اند، با این آموزش آسان می‌توانید با هزینه کم یا بدون هزینه این دکوری زیبا را بسازید.

ساخت گلدان طلایی و مشکی

ساخت گلدان طلایی و مشکی

به تازگی رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی منزل ترند شده است. به همین دلیل در این آموزش از قسمت خودت بساز وب‌سایت میزصندل به ساخت گلدان طلایی و مشکی پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.


دیدگاه خود را بنویسید