بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

میز ناهارخوری به جز حس خوب دورهمی و غذا خوردن دور آن، می‌تواند یک دکوراسیون خارق‌العاده و بسیار زیبا باشد. اما در این میان نکات ریزی هست که بخش زیادی از آن را در راهنمای خرید میز ناهارخوری، مورد بررسی قرار دادیم و بخشی که مربوط به انواع مدل‌ها و برندهای میز ناهارخوری است را در این نوشته بیشتر باز خواهیم کرد.

انواع میز ناهارخوری از نظر جنس

متریال سازنده میز ناهارخوری می‌تواند از انواع چوب، سنگ، فلز، پلاستیک، شیشه، ام.دی.اف یا اچ.دی.اف باشد. به هرحال تصویری که از میز ناهارخوری با چوب جنگلی اصل در ذهن ما هست، تصویری اشرافی‌تر است. همانطور که میزهای مرمرین نیز چنین حسی را در ما ایجاد می‌کنند.

ما بر اساس نوع استفاده، بودجه مورد نظر و همین‌طور دکوراسیون فضای خود، تصمیم می‌گیریم که کدام جنس مبلمان و میز ناهارخوری برای ما مناسب‌تر است. پراستفاده‌ترین متریال میزهای ناهارخوری شامل موارد زیر است؛

 • میز ناهارخوری شیشه‌ای
 • میز ناهارخوری ام.دی.اف . اچ.دی.اف
 • میز ناهارخوری فلزی (معمولاً استیل)
 • میز ناهارخوری سنگی
 • میز ناهارخوری پلاستیکی
 • میز ناهارخوری چوبی
 • میز ناهارخوری ای بی اس یا پلیمری

بیشتر ببینید: میز تلویزیون دیواری جدید

انواع میز ناهارخوری از نظر شکل

میزهای ناهارخوری از نظر شکل، در سایزهای و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. امکان دارد در طرح‌های هندسی و اشکال دیگر هم ساخته شوند ولی رایج‌ترین اشکال میزهای ناهارخوری شامل موارد زیر است.

 • میز ناهارخوری مستطیل
 • میز ناهارخوری مربع
 • میز ناهارخوری گرد
 • میز ناهارخوری بیضی
 • میز ناهارخوری فانتزی
بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

بیشتر بخوانید: دکوری میز تلویزیون

بهترین برندهای میز ناهارخوری ایرانی

حال که با انواع میزهای ناهار خوری تا حدودی آشنا شدید، به معرفی برندهای میز ناهارخوری ایرانی و خارجی برتر که در زمینه تولید مبلمان نیز فعالیت دارند می‌پردازیم.

 • مبلمان نقشینه
 • مبلمان صبا
 • مبلمان نیلپِر (مارسی)
 • مبلمان و دکوراسیون امپریال
 • مبلمان خانگی چوب و هنر
 • مبل صبوری
 • مبلمان مانلی هوم
 • مبلمان و سازه‌های فلزی متال تهران
 • مبلمان روشنی

مبلمان نقشینه

برند نقشینه بیش از ۴۰ سال است که در زمینه تولید مبلمان و دکوراسیون منزل می‌درخشد. نقشینه کار خود را در ابتدا از تولید صندلی و مبلمان شروع کرد و بعد کم‌کم میزهای ناهارخوری و صندلی‌های آن را هم در حوزه تولید خود گنجاند.

این شرکت در زمینه تولید محصولات خود به کاربردی بودن و کیفیت توجه زیادی دارد و در عین حال محصولات آن زیبایی خاصی هم دارند.

در زمینه تولید میزهای ناهارخوری هم انواع شکل‌های میز ناهارخوری (گرد، بیضی، مستطیل) در برنامه کاری و تولیدات این شرکت بوده است که انواع مدل‌های ساده میز ناهارخوری تا مدل‌های کلاسیک را در برمی‌گیرند. 

بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

بیشتر ببینید: کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

مبلمان صبا

این برند بیش از ۲۵ سال است در حوزه تولید مبلمان‌های هنرمندانه و زیبا فعالیت می‌کند. در واقع محصولات صاحب برند صبا یعنی شرکت اقـتدار مبلمان صبا، هنر را با فناوری روز به‌هم آمیخته‌اند و طراحی اغلب کارهای این شرکت منحصربه‌فرد و انحصاری است.

در زمینه تولید میز ناهارخوری هم میزهای این شرکت در شکل‌های مختلف و با جنس چوب‌های مختلف تولید می‌شوند و فضای خانه‌ی شما را زیبا و بی‌نظیر می‌سازند.

یکی از مزیت‌های این برند گارانتی ۳ ساله آن و خدمات پس از فروش ۱۲ ساله آن است که با توجه به وجود بیش از ۳۰ نمایندگی در سراسر ایران، خیال شما را از بابت مشکلات احتمالی آینده در زمینه میز ناهارخوری‌تان راحت می‌سازد.

مبلمان نیلپِر (مارسی)

مبلمان نیلپر سازنده‌ مبلمان خانگی و اداری و مبلمان مخصوص و میز و صندلی کودک و نوجوان است و در زمینه میزهای ناهارخوری هم به همین شیوه عمل می‌کند و انواع میزهای ناهارخوری چوبی کودکان و کلاسیک و کاری را تولید می‌کند.

میزهای ناهارخوری مبلمان نیلپر از نظر کیفیت ساخت و طراحی بسیار قابل قبول بوده و بی‌شک طرفداران خاص خود را دارند.

مبلمان و دکوراسیون امپریال

این شرکت مشهور تولید مبلمان در ایران سال‌های سال است (بیش از ۵۰ سال) که در کار طراحی و تولید زیباترین مبلمان کلاسیک مطابق با جدیدترین طرح‌های اروپا و به ویژه آلمان و ایتالیاست.

مبلمان امپریال انواع مبل‌های خانگی کلاسیک، اداری و سرویس خواب و همین‌طور میزهای ناهارخوری را تولید کرده و با کیفیت فوق‌العاده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کارهای این شرکت ظرافت و شکوه خاصی دارند. اگر فضای آشپزخانه شما بزرگ است و به دنبال میز ناهارخوری کلاسیک هستید، امپریال را به خاطر داشته باشید.

بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

بخوانید و ببینید: تزیین میز ناهار خوری مستطیل

مبلمان خانگی چوب و هنر

شرکت چوب و هنر، صاحب برند چوب و هنر از سال ۱۳۵۳ با نام صنایع چوب شیرپور آغاز به فعالیت کرد و در سال ۱۳۸۵ یعنی بعد از بیش از ۳۰ سال، نام خود را به چوب و هنر تغییر داد. این شرکت پرسابقه سال‌های‌سال است که در زمینه عرضه مبلمان کلاسیک فعالیت می‌کند و سعی کرده خود را در سطح یک برند جهانی مطرح سازد.

در این راه شرکت چوب و هنر سعی کرده رضایت مشتریان را همواره مدنظر قرار داده و کیفیت را سرلوحه کار خود گرداند. در زمینه تولید میز ناهارخوری هم این شرکت سال‌های‌سال است که توانسته با طرح‌ها و جنس‌های چوبی مختلف، کارهایی مطابق سلیقه هر خانواده ایرانی تولید کند. این برند همواره جزء برندهای برتر ایرانی در زمینه میزهای ناهارخوری بوده است.

مبل صبوری

مبل صبوری از برندهای میز ناهارخوری و نام آشنای ایرانی است که در زمینه‌های مختلف، تولیداتی بیشتر در سبک مدرن و برخی هم در سبک کلاسیک داشته است.

از میان کارهای این شرکت، تولید مبلمان، میزهای ناهارخوری آن هم قابل عنوان هستند که بیشتر به شکل‌های مستطیل و مربع طراحی و در دو نوع کلاسیک و مدرن عرضه می‌شوند. شرکت مبل صبوری بیش از بیست و پنج سال سابقه در تولید انواع مبلمان دارد.

بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

ببینید و بخوانید: کاور صندلی ناهارخوری

مبلمان مانلی هوم

یکی دیگر از برندهای میز ناهارخوری در زمینه‌ تولید مبلمان، مانلی هوم است که از ابتدای فعالیت تلاش کرده است، سلایق مختلف مردم را در نظر بگیرد و هم به سبک مدرن و هم به سبک کلاسیک مبلمان و از جمله میزهای ناهارخوری تولید کند.

برند مانلی همواره رضایت مشتریان را هم در نظر داشته است و این باعث شده شهرت خوبی در این بازار پیدا کند.

مبلمان و سازه‌های فلزی متال تهران

مبلمان متال بیش از ۲۵ سال است که در زمینه‌ تولید مبلمان استیل و فلزی فعال است و به تازگی شروع به تولید مبلمان و اکسسوری‌های مدرن نموده است. در این میان میزهای ناهارخوری چندی هم از تولیدات این شرکت هستند که مانند دیگر محصولات این شرکت با ضمانت ۵ ساله ارائه می‌شوند.

در تولید محصولات مبلمان متال تهران، مساله‌ای که اهمیت دارد، این است که قبل از ساخت محصولات با مشتری مشورت صورت گرفته و بر اساس خواست مشتری محصول تولید می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید میز ناهارخوری شما شکل یا اندازه خاصی داشته باشد یا از متریال خاصی بهره ببرد، می‌توانید سفارش را به مبلمان متال تهران بدهید و آن‌ها مبل را به همان شکلی که می‌خواهید، تولید خواهند کرد.

مبلمان روشنی

یکی دیگر از برندهای برتر ایرانی در زمینه تولید میزهای ناهارخوری، برند مبلمان روشنی است که سال‌هاست با مبلمان کلاسیک و شیک و مجلسی خود چشم‌ها را خیره ساخته است.

میزهای ناهارخوری ساخت شرکت مبلمان روشنی، با طرح‌های اشرافی و کلاسیک خود و بهترین چوب‌ها با کیفیت بالا و طرحی چشم‌نواز عرضه می‌شوند و بر زیبایی دکوراسیون خانه‌ شما می‌افزایند.

ببینید و بخوانید: میز کامپیوتر لوکس

معروفترین برندهای میز ناهارخوری خارجی در ایران

بسیاری از برندهای معتبر خارجی تولیدکننده مبلمان و میز ناهارخوری در بازار ایران هم فعالیت‌ می‌کنند که در ادامه، به چندتا از بهترین‌های آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • برند سوئدی ایکیا
 • اسنشال هوم
 • برند فرانسوی روشه بوبوا
 • برند ایتالیای کارتل
 • برند ایتالیایی فندی کاسا
 • برند ایتالیایی اِدرا
بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

ببینید و بخوانید: ابعاد میز پینگ پنگ

برند سوئدی ایکیا

برند ایکیا یا ایکه‌آ برندی سوئدی است که سه‌ربع قرن قبل تاسیس شد و امروزه یکی از مشهورترین برندهای مبلمان جهان است. محصولات این برند مبلمانی زیبا و نوآورانه هستند که در سری‌های klippan، LACK، Mammut و Dagis تولید می‌شوند. 

مبلمان تولید این شرکت به زیبایی، استحکام، تنوع و قیمت مناسب مشهورند. در زمینه تنوع محصولات این شرکت همین بس که بیش از ۱۲۰۰۰ محصول از تولیدات این شرکت هستند. این شرکت در ایران هم به خوبی شناخته شده است. 

اسنشال هوم

برند اسنشال هوم (Essential Home) بیش از ۵۰ سال است که به تولید مبلمان و میزهای ناهارخوری مشغول است و کارهایش نوستالژیک و یادآور دیروز است که با امروز تلفیق شده و طرحی بدیع را به‌وجود آورده است. بسیاری از محصولات اسنشال هوم، دست‌ساز هستند و از این نظر با کیفیت و زیبایی خود بی‌نظیرند.

برند فرانسوی روشه بوبوا

برند روشه بوبوا «Roche Bobois» برندی مشهور و فرانسوی است که در بازار ایران هم نمایندگی داشته و به فعالیت مشغول است. این برند در سال ۱۹۶۰ توسط دو خانواده روشه و شوشان تاسیس شد و تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و فروشندگان مبلمان و میزهای ناهارخوری در جهان شد.

محصولات این برند قیمت بالایی دارند اما در عین‌حال، زیبایی آن‌ها چشم‌ها را خیره می‌سازد. تنوع محصولات این شرکت هم بسیار زیاد است.

برند ایتالیای کارتل

برند کارتل (Kartell) برندی ایتالیایی است که از سال ۱۹۶۳ شروع به تولید مبلمان خانگی کرده است. محصولات این برند بسیار لوکس و زیبا هستند و این شرکت توانسته در زمینه تولید مبلمان و میزهای ناهارخوری به یکی از مطرح‌ترین تولیدکنندگان جهان تبدیل شود.

البته قیمت محصولات برند کارتل بالاست؛ اما کیفیت و تنوع مدل‌های بی‌نظیری را عرضه می‌کند که جوابگوی هر سلیقه‌ای است. میزهای ناهارخوری برند کارتل در انواع کلاسیک و مدرن به بازار عرضه می‌شوند.

بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

بخوانید و ببینید: کاغذ دیواری اتاق خواب

برند ایتالیایی فندی کاسا

برند فندی کاسا «Fendi Casa» برندی ایتالیایی است که از سال ۱۹۸۹ تاسیس شده و شروع به تولید مبلمان لوکس و متفاوت کرد. این برند مشهور به برند نوآور است و طرح‌های آن معمولاً بسیار خلاقانه و زیباست.

برند فندی کاسا در زمینه تولید میزهای ناهارخوری هم فعال است و در هر شکل و نوعی که تصورش را بکنید، کارهایی در این زمینه ارائه داده است. از مبلمان کلاسیک گرفته تا مبلمان امروزی و مدرن، در فهرست کارهای این شرکت معتبر قرار دارد. فندی در بازار ایران هم فعالیت خوبی دارد.

برند ایتالیایی اِدرا

برند ایتالیایی ادرا «Edra» در شهری ادرا و در سال ۱۹۸۷ تاسیس شد. از دلایل شهرت این برند که در کنار مبلمان خود، میزهای ناهارخوری گرد و مستطیلی هم تولید می‌کند، ترکیب سبک کلاسیک و مدرن است که باعث شده تولیدات این شرکت مبلمان‌سازی طرح‌هایی نو داشته باشند.

در این راهنما تا جایی که امکان داشت برندهای میز ناهارخوری ایرانی .و خارجی را به شما معرفی کردیم. امیدواریم توانسته باشیم در انتخاب میز ناهارخوری مطلوب به شما کمک کرده باشیم.

برچسب‌ها: , , ,
منبع: divar.news

مطالب مرتبط

آموزش ویدیویی نوسازی تابلو قدیمی

نوسازی تابلو قدیمی

در اینجا یک ایده نوسازی تابلو قدیمی دارید که به صورت ویدیویی مرحله به مرحله نوسازی را نمایش می‌دهد. اگر سوالی در مورد این آموزش دارید در قسمت نظرات از ما بپرسید.

تعمیر و نوسازی آباژور قدیمی مادربزرگ

بازسازی آباژور قدیمی مادربزرگ

آیا آباژور قدیمی مادربزرگتان برای شما یادآور خاطرات خوش است؟ آیا آباژور قدیمی‌تان نیاز به یک تغییر اساسی دارد؟ در ادامه با انجام مراحلی که در ویدیو آورده‌ایم می‌توانید آباژور قدیمی‌تان را بازسازی و تعمیر کرده و جان دوباره به آن ببخشید. سپس از دیدن هنر زیبا و بی‌نظر خود لذت ببرید.

آموزش ساخت دکوری فانتزی طلایی در خانه با لوازم دور ریختنی+ ویدیو

آموزش ویدیویی ساخت دکوری طلایی فانتزی در خانه

با لوازم دور ریختنی و در خانه به آسانی دکوری طلایی فانتزی و مینیمال بسازید. دکورهای کوچک و ساده برای میز تلویزیون روی دیوار یا کنسول بسیار مناسب هستند؛ زیرا هم فضای زیادی نمی‌گیرند و هم دکور خانه‌تان را زیباتر می‌کنند.

عکس از هولدر ساخته شده که در ویدیو آموزش دادیم

ساخت هولدر فانتزی کتاب (نگهدارنده کتاب)

اگر کتاب می‌خوانید و کتاب‌های زیادی روی میزتان پخش و پلا هست، یا اگر دانشجو و دانش‌آموز هستید؛ این ویدیو برای شماست. هولدرهای فانتزی کتاب در طرح‌های مختلفی در بازار وجود دارند اما طرحی که شما با کمی خلاقیت در خانه ساخته‌اید، چیز دیگری خواهد بود.


دیدگاه خود را بنویسید