ابعاد استاندارد صندلی ناهار خوری

ابعاد استاندراد صندلی و میز ناهارخوری- ابعاد صندلی ناهارخوری

اتاق‌های ناهارخوری در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند؛ برخی افراد یک گوشه از آشپزخانه یا پذیرایی را به عنوان اتاق ناهارخوری در نظر می‌گیرند؛ برخی دیگر اتاق مخصوص و جدا برای غذاخوردن دارند. جدا از فضایی که برای غذاخوردن در خانه انتخاب می‌کنید، مهمترین عنصر شما در یک فضای ناهارخوری، صندلی شما است. آیا ابعاد استاندارد صندلی ناهار خوری شما مناسب میز ناهاخوری شما است؟در این مقاله با ابعاد استاندارد صندلی ناهار خوری همراه شما هستیم.

ابعاد استاندراد صندلی و میز ناهارخوری- ابعاد صندلی ناهارخوری
ابعاد استاندارد صندلی ناهارخوری

ابعاد استاندارد صندلی ناهارخوری

اندازه‌گیری هنگام خرید مبلمان، به‌ویژه وقتی صحبت از نشستن در اتاق ناهارخوری‌تان می‌شود، یک کار حیاتی است. ارتفاع صندلی ناهارخوری ۴۵٫۷۲ سانتی‌متر  و ارتفاع میز ناهارخوری استاندارد ۷۶٫۲ سانتی‌متر است. همچنین فاصله کف صندلی تا میز، ۳۰٫۴۸ سانتی‌متر باید باشد.

اگر میز بزرگ یا اتاقی با اندازه بزرگ دارید، انتخاب صندلی ناهار خوری راحتی دسته‌دار، بهترین گزینه است. اگر صندلی راحتی انتخاب کردید، مطمئن شوید که بین بازوی صندلی و میز ۱۷٫۷۸ سانتی‌متر فاصله وجود داشته باشد.

ابعاد استاندراد صندلی و میز ناهارخوری- ابعاد صندلی ناهارخوری- ابعاد استاندارد میز و صندلی ناهارخوری
ابعاد صندلی ناهارخوری

هنگامی که صندلی‌ ناهارخوری مناسب با ارتفاع مناسب را انتخاب کردید، می‌خواهید بفهمید که چه تعداد صندلی می‌توانند دور میز شما قرار بگیرند.

برای هر صندلی ۶۰٫۹۶ سانتی‌متر فاصله بگذارید. دور یک میز غذاخوری عریض ۱۸۰ سانتی‌متری به راحتی ۶صندلی استاندارد جا می‌شود، یک میز ۲۴۳ سانتی‌متری به راحتی برای ۸ صندلی و یک میز ۳۰۴ سانتی‌متری به راحتی ۱۰ صندلی استاندارد جا دارد.

البته در یک میز کوچک یا برای مهمانی‌های بزرگ، می‌توانید چند صندلی دیگر را به صورت فشرده و با فاصله کم قرار دهید، اما صندلی‌های خود را برای استفاده روزانه‌تان انتخاب کنید. نه یک مهمانی بزرگ که فقط سالی یک بار میزبان آن هستید.

در مقاله فضای مورد نیاز میز ناهارخوری به طور مفصل در مورد اندازه استاندارد میز ناهارخوری و تعداد صندلی‌هایی که می‌توانید دور هر میز بچینید صحبت کرده‌ایم.

منبع

لطفا به این نوشته پنج ستاره بدهید این کار زمان زیادی نمی‌برد اما ما را بسیار خوشحال می‌کند
برچسب‌ها: ,
منبع:

مطالب مرتبط

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سبک‌ها است که از طراحی و تزییناتی الهام گرفته شده است که در قرون گذشته، به خصوص در دوره رنسانس، استفاده می‌شد. این سبک بر جاودانگی، اعتدال و الگویی متقارن تاکید دارد. از معماری گران‌قدرت، طرح‌های غنی و دست‌ساز استفاده می‌کند که باعث ایجاد یک […]

دکوراسیون سبک مدرن

دکوراسیون سبک مدرن

در دنیای امروز، دکوراسیون داخلی به عنوان یک هنر، به سرعت در حال تغییر و رشد است. همچنین، سبک مدرن در دکوراسیون داخلی، با طراحی های خود، بسیار محبوب و جذاب به نظر می رسد. این سبک، با استفاده از رنگ های روشن، خطوط ساده، فضاهای باز، استفاده از مصالح مدرن و دسترسی به نور […]

سبک نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک تلفیقی از آرامش و تجملات سبک کلاسیک با نماد عصر جدید و سلیقه جوان پسندانه و هنر رنگ ها به سبک مدرن است، سکوت و آرامش از ویژگی های سبک کلاسیک است، حال این آرامش با هنررنگها به سبک مدرنیته سبک جدیدی بنام سبک نئوکلاسیک را خلق کرده است، نئوکلاسیک سبکی چشم نواز […]

با تغییر دکوراسیون خانه به استقبال سال نو بروید

با آمدن بهار همه ما دوست داریم نونوار شویم و همیشه از خانه خود شروع میکنیم و با خانه تکانی و خرید وسایل و لوازم خانه و.. به استقبال سال نو می‌رویم حال در این مقاله به شما می‌گوییم چگونه با کمترین هزینه و امکانات خانه خود را بهاری کنید.

طراحی کابینت با توجه به ابعاد آشپزخانه

طراحی کابینت با توجه به ابعاد آشپزخانه

آشپزخانه قلب یک خانه است و باید به نکات زیادی در طراحی آن توجه شود.کابینت آشپزخانه‌ها از مهم‌ترین لوازم موجود در آن‌ها هستند. زیرا به لوازم شما نظم می‌دهند و موجب یک‌دست شدن و زیبا شدن آشپزخانه می‌شوند. در نتیجه باید به طراحی کابینت آشپزخانه توجه زیادی شود.


دیدگاه خود را بنویسید