واک این کلوزت چیست؟

کمد واک این کلوزت چیست-ابعاد واک این کلوزت رویم چقدر است

ساماندهی لباس ها و پوشاک در خانه تأثیر به سزایی در نظم خانه و اتاق ها دارد. کمدها و کشوهای مختلفی برای ساماندهی لباس ها، کیف و کفش هایتان وجود دارد. یکی از کمدهایی که به تازگی جهت مرتب سازی لباس ها و زیبایی اتاق ها به وجود آمده اند، کمد های واک این کلوزِت هستند. کمدهای واک این کلوزت یا کلوزت خانه در دهه های اخیر در اتاق خواب ها برای لباس ها تعبیه شده اند.

کلوزت خانه چیست؟

کمد های واک این کلوزت، کمدهایی کاربردی برای نگهداری و مرتب سازی لباس، کیف و کفش و لوازم پوشاک به کار می روند. این کمدها نیازهای افراد را در اتاق ها رفع کرده است. زیرا می توانند لباس ها و کیف و کش هایشان را مرتب در آن بچینند.

واک این کلوزت چیست؟
کلمدهای واک این کلوزت روم مکانی برای سازماندهی و تعویض لباس، کفش و لوازم شخصی است و با اعضای خانواده به صورت اشتراکی استفاده می‌شود

میز آرایش کمجا قابل استفاده در واک این کلوزت‌های کوچک

ابعاد واک این کلوزت

این کمدها در خانه هایی با متراژ های نسبتاً بزرگ و در فضای مشترک برای اعضای خانواده طراحی می شوند.

زیرا جایگاه و طراحی این کمدها باید به گونه ای باشد که فرد بتواند به راحتی در آن قدم بزند و حتی لباس هایش را نیز تعویض کند. در ایران به این کمدها، اتاق پرو نیز گفته می شود. حداقل ابعاد این کمدها ۶ متر است. اگر اندازه واک این کلوزت بزرگتر باشد؛ در وسط آن دراور یا کمد جزیره می گذارند که هم باعث می شود فضای اتاق جادار شده و به عنوان یک میز یا سکو می توانید از آن استفاده کنید.

واک این کلوزت چیست؟
واک این کلوزت روم‌ها به نسبت متراژ خانه ها می‌تواند طراحی شود. واک این کلوزت روم‌های کوچک می‌تواند در فضای کوچک و پرت قابل ساخت است

طراحی واک این کلوزت

حال که با واک این کلوزت آشنا شدید، بهتر است بدانید این اتاق ها نسبت به نیاز و جنسیت هر فرد طراحی می شود.

جهت قفسه بندی مناسب و مورد نیاز فرد، باید ابعاد استاندارد کفش، لباس یا کیف جهت قرارگیری در قفسه و سهولت در برداشتن و استفاده آن، توجه می کنند. همچنین برای اینکه لباس ها چروک نشوند باید ارتفاع بلندتری برای لباس ها در نظر گرفته شود.

این اتاق باید نورپردازی مناسب و به اندازه داشته باشد. همچنین باید یک نشیمن کوچک در وسط آن برای نشستن و پوشیدن کفش یا استراحت تعبیه شود.

در برخی از واک این کلوزت ها میز توالت یا میز کنسول برای خانم ها نیز تعبیه می شود تا بتوانند از آینه قدی آن و لوازم آرایشی شان استفاده کنند.

اگر عکس یا نظری در مورد کلوزت روم دارید آن را برای ما بفرستید تا با بقیه کاربران وب سایت میزصندل به اشتراک بگذاریم

لطفا به این نوشته پنج ستاره بدهید این کار زمان زیادی نمی‌برد اما ما را بسیار خوشحال می‌کند
منبع:

دیدگاه خود را بنویسید