مبل کافه‌ای (انواع مبل مخصوص کافه)

مبل کافه‌ای (انواع مبل مخصوص کافه)

امروزه قهوه به نوشیدنی آشنای مردم در سراسر جهان تبدیل شده است. بسیاری از کافه‌های جدید روزانه باز هستند تا تقاضای رو به رشد قهوه را برآورده کنند. در میان همه جوانبی که هنگام تصمیم‌گیری برای افتتاح یک کافی‌شاپ باید بررسی شود، انتخاب مبلمان داخلی کافه یا مبل کافه ای مناسب برای کافه‌تان است. این فاکتور مهمی است که باید در نظر بگیرید. سبک و ویژگی های منحصر به فرد، جذابیت و موقعیت یک کافه باعث جذابیت برای مشتریان می شود. شاید درحال راه اندازی کافی اولین شاپتان باشید. ممکن است به دنبال مبلمان داخلی برای کافه جدید خود بگردید. یا شاید یک کافه خسته کننده دارید و به دنبال الهام گرفتن برای تغییر سبک کافه خود هستید، تا یک ویژگی چشمگیر و جذاب را به ارمغان بیاورید.

چند کافه زیبا با مبل های جدید

این مقاله برای شماست. با کمک به شما در مراجعه به ایده های طراحی داخلی از چند کافی شاپ معروف، که طرح های آنها قلب بسیاری از مشتریان را به دست آورده است، الهام بخش شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: مبلمان مناسب برای چیدمان در مقابل میز تلویزیون

رنگ قهوه ای تیره ی چوب و لوازم و تزئینات سنتی در کنارش، نشان دهنده ظرافت و پیچیدگی یک کافه است. فضای اطراف کافی شاپ، از جمله فضای داخلی کافی شاپ، در نگاه اول، احساس راحتی و تجربه ای عالی را برای مشتریان به ارمغان می آورد. برای فضای داخلی کافه، Highlands Coffee استفاده از صندلی های حصیری ساده اما محکم را انتخاب کرده است.

مبل کافه‌ای (انواع مبل مخصوص کافه)

جزئیات مبلمان در کافه

ترکیب رنگ قرمز کوسن ها در زمینه قهوه ای تیره ست مبلمان کافه، سلیقه زیبا ودید ظریف صاحب کافه را نشان داده است. این مجموعه مبل کافه ای داخلی، گرمی و صمیمیت را به یک کافه می آورد.

مبل کافه‌ای (انواع مبل مخصوص کافه)

همچنین ، فضای بیرونی کافی شاپ با ترکیب مبلمان حصیری در فضای بازو پارچه حصیری مرغوب، همگن با ویژگی هایی که می تواند نیازهای نشستن در فضای باز را برآورده کند، به چشم می آید.

بسیاری از تولید کنندگان مبلمان در آسیا مبلمان حصیری ساخته شده از پلی اورتان را برای فضاهای بیرونی تهیه می کنند. الیاف پلی اورتان دور یک قاب آلومینیومی با پوشش پودری پیچیده شده است. تا ساختاری محکم و را تشکیل دهد. همراه با کوسن های ساخته شده از پارچه مقاوم در برابر آب. این مجموعه مبل کافه ای در فضای باز می تواند به راحتی در برابر شرایط آب و هوایی سخت مناطقی با باران شدید و آفتاب مقاومت کند.

اگر فردی هستید که ترکیبی از سبک سنتی و مدرن بی نظیر را می پسندید، این مجموعه مبلمان فضای باز انتخابی برای شما خواهد بود.اگر چیزی وجود داشته باشد که کافی‌شاپ‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند، دیزاین و قدرت زیبایی‌شناسی آنهاست. مبلمان چیزهای زیادی در مورد نحوه اداره کافی شاپ خود، نوع آدابی که از مشتریان خود انتظار دارد و اینکه چرا مشتریان خود را به آنجا می کشد، می گوید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل میز و نصدلی تحریر

احتمالا در انتخاب مدل و نوع مبلمان مناسب برای کافی شاپ مشکل دارید، یا احساس سردرگمی می کنید. در اینجا پنج گام برای بازگرداندن شما به مسیر اصلی آورده شده است.

مبل کافه‌ای (انواع مبل مخصوص کافه)

یک تم طراحی در نظر داشته باشید

ممکن است بیشتر تمایل داشته باشید که در سمت امن باقی بمانید و برخی از مبلمان اولیه را بیابید که با روندهای دکوراسیون مدرن خانه مطابقت دارند. هیچکس نمی تواند کافی شاپ شما را زشت خطاب کند، درست است؟ داشتن چشم انداز و خلاقیت یکی از چندین مزایای اداره یک کسب و کار کوچک است. مردم به جای مکان های عمومی دیگر، به کافی‌شاپ شما می‌آیند. زیرا شیفته زیبایی آن هستند وبه آنجا علاقه دارند.

بیشتر ببینید: جدیدترین مدل میز آرایش

بودجه تان را تعیین کنید

اشتباه نکنید، به هیچ وجه لازم نیست فضای داخلی کافی شاپ خود را نادیده بگیرید. اما اگر مراقب خرید هایتان نباشید، می‌توانید به راحتی پول خود را از بین ببرید. فضای در اختیارتان را بررسی کنید. چند نقشه بکشید، وهر چیزی را که واقعاً نیاز دارید فهرست کنید. سپس در مرحله اول از فروشگاه های دست دوم و مشاغلی که در حال جابجایی و فروش مبلمان خود هستند استفاده کنید.

به سودمندی فکر کن

مثلا، یک مبل کافه ای دسته چرمی ۳۰۰۰ دلاری دقیقاً شبیه چیزی است که در ذهنتان پسندیده اید. اما ممکن است بهترین سرمایه گذاری برای کافی شاپ شما نباشد. در نظر بگیرید که در چه نوع مکانی هستید و چه منابعی را می توانید خرج کنید. اگر کافی‌شاپ شما در یک منطقه شلوغ است، روی میز و مبلمان ها اشغالها، لکه‌های زیاد و بوهای نامطبوع زیادی را تجربه می‌کنید. مشتریان شما ماندن برای مدت طولانی در آنجا را دوست نخواهند داشت. مبلها کثیف شده اند و روکش کردن مجدد آنها هم هزینه بر است. به این فکر کنید که مبلمان شما برای آن فضا مناسب باشد. جوری که هم براحتی نظافت صورت گیرد و هم زیبا باشد.

صندلی های خشک و سفت بار و فضاهای کوچک ممکن است به مشتریان شما القا کند که شما در یک منطقه پر رفت و آمد هستید. در واقع نشان می دهد ممکن است مکان خوبی برای نشستن و گپ زدن نباشد. دایره ای از مبل های راحتی زیبا ممکن است به مشتریان شما بگوید که با این که آنها برای مدت طولانی در حین تحصیل یا کار در اینجا باشند، مشکلی ندارید.

بیشتر بخوانید: ابعاد استاندارد صندلی ناهارخوری

مبل کافه‌ای (انواع مبل مخصوص کافه)

فضای موجود را متنوع کنید

کافی شاپ شما مشتریان زیادی را خواهد دید که نیازهای متفاوتی دارند. همکارانی هستند که بعد از جلسه ساعت ده صبح قهوه می خورند.افرادی هستند که روی نوشتن کتاب جدید خود کار می کنند و به پنج ساعت آرامش و سکوت بی وقفه نیاز دارند. دانش‌آموزانی هستند که وقتی آفتاب غروب می‌کند، خود را به کافی‌شاپ شما می‌رسانند تا روی یک تحقیق طولانی کارکنند یا برای امتحان مطالعه کنند.

مبلمان شما این نقش را ایفا می کند که مشتریان را به جایی که بنشینند هدایت می کند. در اینجا چند ترتیب پیشنهادی آورده شده است.

بیشتر ببینید: جدیدترین مدل کاور صندلی میز ناهار خوری

یک میز بزرگ

مناسب برای افرادی است که به عنوان فضای ملاقات وارد کافی شاپ شما می شوند. اگر چند میز بزرگ دارید که می‌توانند به راحتی پنج نفریا بیشتر را در خود جای دهند، می‌توانید انتظار داشته باشید که دانش‌جویانی را ببینید که روی پروژه‌های گروهی کار می‌کنند، یا ممکن است گروهی از افراد بیایند که کسب و کار بعدی خودشان را توسعه می‌دهند.

میز های دو نفره

به ندرت دو نفر واقعاً از میزهای دو نفره استفاده می کنند. در عوض، اینها برای شخصی است که می خواهد در انزوای نسبی درس بخواند یا کار کند. میزهای دو نفره کاربردی‌ترین میزها هستند – افراد می‌توانند آن‌ها را به هم بچسبانند تا یک میز گروهی بزرگ‌تر ایجاد کنند، دو نفر می‌توانند با هم بنشینند و با هم معاشرت کنند، یا یک نفر می‌تواند به تنهایی کار کند.

چیدمان بار

اگر نمی‌خواهید میز دو نفره بخرید، میز بار و چند صندلی بار تهیه کنید. اگر کافی شاپ شما کوچک است و باید از فضای خالی دیوار استفاده کنید، این چیدمان عالی است.

مبل کافه‌ای (انواع مبل مخصوص کافه)

نکته کانونی

مبل کافه ای راحتی و میزهای قهوه‌خوری، برای کسانی که می‌خواهند در حین نوشیدن قهوه‌شان، کمی مطالعه سبک انجام دهند مناسب است. مانند دایره‌ای مبل راحتی را در اطراف میز قرار دهید. چیدمان مبل راحتی معمولا نقطه کانونی یک کافی شاپ است. چه مردم از آن استفاده کنند یا نه، از این فضای شخصی قدردانی خواهند کرد.

پیروی از این مراحل به شما کمک می کند تا میلیون ها گزینه پیش روی شما را هک کنید و کافی شاپ مورد نظر را در اختیار شما قرار دهد.

بیشتر ببینید: بیش از ۱۰۰ مدل صندلی غذاخوری جدید

آب و هوای هر منطقه چه تاثیری در طراحی کافه دارد؟

نکته بسیار مهمی که نباید از آن غافل شوید، در نظر گرفتن مبل کافه ای برای فضای بیرون است. اگر در مناطقی هستید که امکان این طراحی برای شما مهیا است، حتما آن را اجرایی کنید. به طور مثال اگر در مناطق مرطوب و پر بارش زندگی می کنید و تصمیم به تاسیس کافه دارید، می توانید با ایجاد فضایی دنج و عاشقانه خارج از کافه طرفداران بی شماری را جذب کنید. بارش باران هم به شما کمک می کند و فضا را دل انگیز تر خواهد کرد. نکته مهم در این چنین طراحی هایی این است، که سایبان را با طرح یا رنگ مبل خود هماهنگ کرده و زیبایی فضا را دو چندان کنید.

پس به طور کلی می توانیم از آب و هوای هر منطقه استفاده کنیم تا زیبایی فضای کافه ی خود را بیشتر کنیم. فضای بیرون کافه در پاییز بسیار دلنشین بوده و بوی نم باران عاشقان را فرا می خواند. نکته دیگر استفاده از گیاهان سرسبز بوده و لازم است بدانید که حضور گیاهان در زیبا سازی فضای کافه بسیار موثر است. اگر شما در منطقه ای هستید، که نمی توانید از فضای بیرونی کافه استفاده کنید، توصیه می کنیم فضای متفاوتی را برای داخل کافه بسازید.

به طور مثال می توانید بخش کوچکی از کافه را به آب نما تبدیل کنید. به این ترتیب صدای آب در کنار هوای تازه گیاهان، سبب جذب طرافداران خاص خود می شود. امروزه بسیاری از کافه دار ها گیاهان را جزو اصلی طراحی خود قرار داده اند. به طور مثال می توانید تمامی فضاهای خالی کافه را با یک گلدان زیبا پر کنید. طوری که هر طرف را نگاه می کنید، گیاهان ما را سر زنده کنند.

برچسب‌ها:
منبع: decoranik.ir

مطالب مرتبط

طراحی پیشرفته و مدرن ساختمان اداری sony music

طراحی پیشرفته و مدرن ساختمان اداری sony music

هنگامی که طراحی ساختمان موسیقی به طراحان این پروژه (استودیو کارهاردو)،برای طراحی فضای داخلی شرکت sony music entertainment در آلمان در ماه آوریل ۲۰۱۹ انتخاب شدند، آنها ابتدا اقدام به برداشت اولیه خود از این مکان تاریخی کردند.


دیدگاه خود را بنویسید