ساخت ظرف میوه خوری شیک

تبدیل ظرف میوه بلور قدیمی به ظرف میوه خوری شیک

ظرف‌های میوه خوری از جنس بلور و پایه‌دار دیگر قدیمی و از مد افتاده شده است. امروزه بیشتر، ظرف‌های سفید یا رنگی در دکوراسیون خانه‌ها استفاده می‌شود. اگر شما در گذشته ظرف میوه خوری بلوری قدیمی خریده‌اید و حالا از آن استفاده نمی‌کنید، پیشنهاد من به شما دیدن این آموزش و تبدیل ظرف میوه بلور قدیمی به ظرف میوه خوری شیک است. با این آموزش از خودت بساز وب‌سایت میزصندل همراه باشید.

لوازم مورد نیاز تبدیل ظرف میوه بلور قدیمی به ظرف میوه خوری شیک:

  1. ظرف میوه‌خوری بلور کهنه
  2. اسپری مشکی و طلایی
  3. چسب تفنگی

اگر پس از دیدن این آموزش سوالی دارید از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد. اگر از این آموزش استفاده کردید و ظرف میوه‌خوری شیک درست کردید، خوشحال می‌شویم عکس آن را برای ما نیز ارسال کنید تا بدانیم برای شما مفید بوده است.

جهت دیدن آموزش‌های بیشتر به آپارات میزصندل مراجعه کنید.

برچسب‌ها:
منبع:

مطالب مرتبط

تابلو دیواری دکوری

ساخت تابلو دیواری دکوری بدون عکس

امروزه تابلوهای مینیمال و فانتزی بیشتر ترند شده‌اند. دیگر کسی از آن تابلوهای پر زرق و برق چوبی با تصاویر شلوغ بر روی دیوار استفاده نمی‌کند. در واقع افراد زیادی تابلوهای مینیمال با نقاشی‌های سیاه قلم، طرح برگ و … استفاده می‌کنند. در این قسمت از خودت بساز یک تابلو فانتزی دیواری آموزش دادیم که با لوازم ارزان و در دسترس ساخته می‌شود. با ما همراه باشید. این تابلو برای دکوراسیون هال و پذیرایی بسیار مناسب است.

آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه

آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه

برای تغییر دکوراسیون خانه و زیباتر کردن آن، این آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه با لوازم ارزان و دور ریختنی را از دست ندهید. این روزها اشکال بی مفهوم و هندسی در طراحی داخلی ترند شده‌اند، با این آموزش آسان می‌توانید با هزینه کم یا بدون هزینه این دکوری زیبا را بسازید.

ساخت گلدان طلایی و مشکی

ساخت گلدان طلایی و مشکی

به تازگی رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی منزل ترند شده است. به همین دلیل در این آموزش از قسمت خودت بساز وب‌سایت میزصندل به ساخت گلدان طلایی و مشکی پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.


دیدگاه خود را بنویسید