آموزش ساخت گلدان طلایی با مروارید

ساخت گلدان طلایی در خانه با مروارید و لوازم دور ریختنی

ایده ساخت گلدان در خانه، یکی از کارهایی است که خانم‌های باسلیقه برای زیبا کردن دکوراسیون‌ خانه‌شان با هزینه کم انجام می‌دهند. این کار علاوه بر داشتن صرفه اقتصادی، هنر بانوی خانه را به رخ می‌کشد.در این مقاله از میزصندل آموزش ساخت گلدان طلایی با لوازم ارزان و در دسترس را آموزش دادیم. با ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز ساخت گلدان طلایی:

۱- اسپری رنگ سفید برای آستری و اسپری رنگ طلایی برای رویه (یا هر رنگ دلخواه دیگر)

۲- شیشه سس یا هر شیشه دلخواه

۳- چسب تفنگی

۴- مروارید

ساخت گلدان با نودل شنا

برچسب‌ها: , ,
منبع:

مطالب مرتبط

تابلو دیواری دکوری

ساخت تابلو دیواری دکوری بدون عکس

امروزه تابلوهای مینیمال و فانتزی بیشتر ترند شده‌اند. دیگر کسی از آن تابلوهای پر زرق و برق چوبی با تصاویر شلوغ بر روی دیوار استفاده نمی‌کند. در واقع افراد زیادی تابلوهای مینیمال با نقاشی‌های سیاه قلم، طرح برگ و … استفاده می‌کنند. در این قسمت از خودت بساز یک تابلو فانتزی دیواری آموزش دادیم که با لوازم ارزان و در دسترس ساخته می‌شود. با ما همراه باشید. این تابلو برای دکوراسیون هال و پذیرایی بسیار مناسب است.

آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه

آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه

برای تغییر دکوراسیون خانه و زیباتر کردن آن، این آموزش ساخت لوازم دکوری در خانه با لوازم ارزان و دور ریختنی را از دست ندهید. این روزها اشکال بی مفهوم و هندسی در طراحی داخلی ترند شده‌اند، با این آموزش آسان می‌توانید با هزینه کم یا بدون هزینه این دکوری زیبا را بسازید.

ساخت گلدان طلایی و مشکی

ساخت گلدان طلایی و مشکی

به تازگی رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی منزل ترند شده است. به همین دلیل در این آموزش از قسمت خودت بساز وب‌سایت میزصندل به ساخت گلدان طلایی و مشکی پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید.


دیدگاه خود را بنویسید