ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی

در این قسمت از آموزش‌های خودت بساز وب‌سایت میزصندل با ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی پلاستیکی در کنارتان هستیم. گلدانی زیبا با هزینه کم که کمک می‌کنه دکوراسیون خانه‌تان زیباتر و لوکس‌تر شود.

لوازم مورد نیاز جهت ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی:

۱.خط کش و ماژیک

۲. بطری پلاستیکی

۳. اسپری سفید

۴. سمباده

۵. کناف

۶. هویه

نکته: اگه تو خونه هویه ندارین، میتونید یه میله آهنی مثل میل بافتنی یا سوزن رو داغ کنید و سوراخ‌ها رو با اون ایجاد کنید.

مطالب مرتبط:

از پیج ما در آپارات دیدن کنید.

برچسب‌ها: ,
منبع:

مطالب مرتبط

آموزش نوسازی تابلو قدیمی به همراه ویدیو و عکس نهایی از تابلو

آموزش نوسازی تابلو قدیمی

تابلوها، فراتر از نقاشی‌های ساده بر روی دیوار، دریچه‌ای به سوی دنیایی از زیبایی و خلاقیت هستند. آن‌ها می‌توانند روحی تازه به فضا ببخشند، شخصیت شما را منعکس کنند، نقص‌های دیوارها را بپوشانند و داستانی منحصر به فردی را روایت کنند. آیا دوست دارید با آموزش نوسازی تابلو قدیمی با ما همراه باشید؟

ساخت گلدان طلایی و طوسی (آسان)

ساخت گلدان طلایی و طوسی (آسان)

در سری آموزش‌های ساخت گلدان، اینبار با آموزش ساخت گلدان طلایی و طوسی (آسان) در خدمت شما عزیزان هستیم. گلدان از لوازمی است که برای دکوراسیون خانه، ویلا، شرکت و … کاربرد دارد و آن مکان‌ها را بیش از پیش زیبا و رویایی می‌کند. خرید گلدان برخی اوقات هزینه‌بر است یا گاهاً ما می‌خواهیم از دست‌سازه‌های خودمان در زیباتر کردن دکوراسیون خانه‎مان کمک بگیریم.

ساخت گلدان طلایی در خانه با مروارید و لوازم دور ریختنی

آموزش ساخت گلدان طلایی با مروارید

ایده ساخت گلدان در خانه، یکی از کارهایی است که خانم‌های باسلیقه برای زیبا کردن دکوراسیون‌ خانه‌شان با هزینه کم انجام می‌دهند. این کار علاوه بر داشتن صرفه اقتصادی، هنر بانوی خانه را به رخ می‌کشد.در این مقاله از میزصندل آموزش ساخت گلدان طلایی با لوازم ارزان و در دسترس را آموزش دادیم. با ما همراه باشید.


دیدگاه خود را بنویسید