آموزش ساخت گلدان با سیمان+ویدیو

آموزش ساخت گلدان با سیمان در کنار مجسمه و دکوری های زیبا

آیا می‌خواهید با کمترین هزینه گلدانی شیک و زیبا برای اتاق خواب درست کنید؟ در این آموزش ویدیویی خودت بساز با ساخت گلدان با سیمان سفید و لوازم ارزان و دورریختنی همراه شما هستیم.

گلدان‌ها به خانه روحی تازه می‌دهند و باعث می‌شوند دکوراسیون شما از اکسسوری‌های مناسب برخوردار باشد. اگر نمی‌خواهید برای خرید گلدان هزینه کنید این گلدان را به رنگ دکوراسیون و به سلیقه خودتان رنگ آمیزی کرده و در دکور خانه‌تان استفاده کنید.

لوازم مورد نیاز جهت ساخت گلدان با سیمان

  1. لوله کارتنی دستمال کاغذی
  2. ریسمان (کنف)
  3. سیمان سفید
  4. قوطی فلزی
  5. چسب
  6. رنگ

اگر سوالی در مورد این آموزش ویدیویی دارید یا اگر قسمتی از ویدیو برای شما نامفهوم است در قسمت نظرات از ما بپرسید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین دکوراسیون میز تلوزیون

برچسب‌ها: ,
منبع:

مطالب مرتبط

عکس آموزش ساخت گلدان با شانه تخم مرغ

آموزش ساخت گلدان با شانه تخم مرغ (سریع و آسان)

در آموزش ساخت گلدان با شانه تخم مرغ، گلدانی مدرن و زیبا ساخته‌ایم. این گلدان با ارزان‌ترین لوازم و سریع آماده می‌شود تا دکوراسیون منزل شما را خاص کند. شما نمی‌توانید در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها مشابه این گلدان را پیدا کنید؛ مهم‌تر از آن می‌توانید هر فرم و شکلی به این گلدان بدهید.

ساخت تابلو مدرن با لوازم دور ریختنی

ساخت تابلو مدرن با لوازم دور ریختنی

تابلوها از لوازم ضروری برای پذیرایی و اتاق خواب هستند. اگر در دیوار خانه از تابلوهایی هماهنگ با دکوراسیون استفاده کنید، زیبایی خانه بیشتر می‌شود. بیشتر تابلوهای مدرن گران‌قیمت هستند و خرید آن برای بیشتر افراد امکان‌پذیر نیست، برخی افراد نیز تابلو مدنظر خود را در بازار پیدا نمی‌کنند؛ اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید با آموزش ساخت تابلو مدرن با لوازم دور ریختنی همراه ما باشید.

آموزش ساخت گلدان رنگی سبز با گلدان بلور کهنه

آموزش ساخت گلدان رنگی با گلدان بلور قدیمی + ویدیو

گلدان‌های بلور و استوانه‌ای در هر خانه‌ای دیده می‌شوند. روی بیشتر این گلدان‌ها خش افتاده و رنگ و رویشان رفته است. اگر گلدان بلوری دارید که بلااستفاده است و از چشمتان افتاده پیشنهاد می‌کنم با آموزش ساخت گلدان رنگی با ما همراه باشید.

آموزش ساخت گلدان با لوازم دور ریختنی با هزینه کم و ارزان

آموزش ساخت گلدان با لوازم دور ریختنی (هزینه ۱۰۰ هزار تومان)

گلدان‌ها و گل‌های داخل آن طراوت و زیبایی خاصی به دکوراسیون خانه می‌دهد. در این بخش از آموزش‌های خودت بساز، یک گلدان زیبا به رنگ مشکی طلایی آموزش دادیم که فقط با ۱۰۰ هزار تومان (هزینه خرید رنگ و اسپری رنگی) آماده تزئین خانه‌تان است.

بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

بهترین برندهای میز ناهارخوری در ایران

میز ناهارخوری به جز حس خوب دورهمی و غذا خوردن دور آن، می‌تواند یک دکوراسیون خارق‌العاده و بسیار زیبا باشد. اما در این میان نکات ریزی هست که بخش زیادی از آن را در راهنمای خرید میز ناهارخوری، مورد بررسی قرار دادیم و بخشی که مربوط به انواع مدل‌ها و برندهای میز ناهارخوری است را در این نوشته بیشتر باز خواهیم کرد.


دیدگاه خود را بنویسید