ساخت باکس کتاب با لوازم ارزان

ویدیوی ساخت باکس کتاب با لوازم ارزان در خانه در این پست بارگذاری شده است. این عکس متعلق به آموزش همین باکس کتاب است.

در این ویدیو از سری ویدیوهای آموزشی خودت بساز میزصندل، نحوه ساخت یک باکس کتاب زیبا و کاربردی را با استفاده از لوازم ارزان و دور ریختنی را آموزش می‌دهیم. این باکس کتاب با ابزارهای دم دستی، ساده و ارزان و با چاشنی خلاقیت به یک ایده بسیار عالی و کاربردی برای کتاب‌ها یا لوازم تحریرتان شده است.

با ما همراه باشید تا یک باکس کتاب منحصر به فرد با لوازم در دسترس و ارزان برای خود بسازید.این باکس می‌تواند برای نظم‌دهی به کتاب‌ها، لوازم تحریر، و یا دیگر وسایل شما مورد استفاده قرار بگیرد.

لوازم مورد نیاز ساخت باکس کتاب با لوازم ارزان در خانه:

  1. چوب بستنی
  2. میخ پونز
  3. چسب
  4. کارتن
  5. پارچه
  6. رنگ

اگر سوالی در مورد ساخت باکس کتاب با لوازم ارزان اما زیبا دارید در قسمت نظرات از ما بپرسید.

برچسب‌ها:
منبع:

مطالب مرتبط

چیدمان آینه کنسول

چیدمان آینه کنسول

چیدمان کنسول آینه شاید در ابتدا راحت به نظر برسد، اما وقتی وسایل منزل زیاد باشد، کار راحتی نیست. کنسول‌ها میزهای لوکس و شیک دکوری هستند که در دکوراسیون داخل خانه‌ها نقش زیادی دارند. این میزهای زیبا و کاربردی در هر قسمت از خانه قابل استفاده هستند. ابعاد کنسول‌ها استاندارد است اما در صورت نیاز می‌توانید سایز آن‌ها را تغییر دهید.

فرش چینی؛ کپی ارزان‌قیمتی از فرش‌های اصیل ایرانی!

فرش چینی؛ کپی ارزان‌قیمتی از فرش‌های اصیل ایرانی!

چند سالی است که از هیاهوی فرش چینی در بازار جهانی و کپی کردن طرح‌های اصیل فرش ایرانی شنیده‌ایم حتی فرش چینی هم مثل بقیه کالاهای چینی، وارد بازار فرش ایران شده‌است. با هم درباره طرح و نقشه فرش چینی دستباف می‌خوانیم و از کیفیت نمونه‌های فرش چینی که کپی‌برداری از فرش ایرانی است، می‌گوییم.

دکوراسیون اتاق کار-طراحی داخلی اتاق کار

۱۰ نکته که باید در دکوراسیون اتاق کار به آنها دقت کنید

کار کردن در خانه یکی از ایده‌آل‌ترین‌هاست، چون نه خبری از سروصدا هست که تمرکز آدم را بهم بزند و نه خبری از استرس زیادی که حاصل محیط‌های شلوغ کاری‌ است. می‌شود بین زندگی روزمره و کارها تعادل برقرار کرد و بازدهی را هم به این شکل بالا برد و اینجاست که پای داشتن یک اتاق کار مناسب و خرید وسایل برایش به میان می‌آید. به نظر شما یک اتاق کار مناسب چه ویژگی‌هایی دارد و چه وسایلی برای یک اتاق کار خوب نیاز است؟ ما به شما می‌گوییم.


دیدگاه خود را بنویسید