بازار مبلمان یافت آباد تهران

با گسترش صنایع چوبی یافت آباد به بورس مبلمان تهران تبدیل شده است. متمع‌های و پاساژهای زیادی در زمینه عرضه مبلمان و صنوف مربوطه در یافت آباد واقع شده است که در ادمه اطلاعات تماس و آدرس آنها را می‌توانید روی نقشه مشاهده نمائید. دریافت آباد شما می‌توانید طیف وسیعی از برندهای داخلی و خارجی را مشاهده نمائید.

آدرس و نحوه دسترسی به یافت آباد تهران

با توجه به این که یافت آباد در محدوده طرح ترافیک نمی‌باشد به راحتی می‌توانید با خودوری شخصی به این مکان مراجعه نمائید. همچنین این منطقه از امکانات رفاهی خوبی از جمله پارکینگ، رستوران و … برخوردار است.

مسیرهای دسترسی با خودروی شخصی

مسیر شماره ۱: میدان آزادی، بزرگراه آیت اله سعیدی، چهارراه یافت آباد، یافت آباد شرقی،

مسیرشماره۲:  میدان آزادی، بزرگراه آیت اله سعیدی،  سه راه آذری( میدان شمشیری)،  خیابان شهید قدرت پاکی،  خیابان یافت آباد شرقی

مسیر شماره ۳: میدان قزوین، خیابان قزوین، دوراهی قپان، خیابان امین الملک (امامزاده حسن)، خیابان یافت آباد شرقی

مسیر شماره۴:  بزرگراه آزادگان، میدان جهاد، بزرگراه آیت اله سعیدی، چهارراه یافت آباد، خیابان یافت آباد شرقی

مسیر شماره۵:  بزرگراه شهید نواب صفوی، میدان ۶ دی (حق شناس سابق)، به طرف میدان قزوین، خیابان قزوین، دوراهی قپان، خیابان امامزاده حسن( امین الملک)، خیابان یافت آباد شرقی

مسیر شماره۶:  میدان ابوذر (فلاح)، چهارراه سجاد، خیابان سجاد شمالی، خیابان شهید ولی عابدی، خیابان یافت آباد شرقی، بازار مبل یافت آباد

متاسفانه محله یافت آباد ایستگاه مترو ندارد و برای اینکه بتوانید با مترو به بزرگترین مرکز فروش مبل تهران بروید باید از ایستگاه عبدل اباد یا آزادگان استفاده نمائید.

شما می‌توانید از طریق بزرگراه آزادی و فتح به این محله مراجعه نمائید

مشخصات و ساعات کاری پاساژها و مراکز خرید مبل

آدرس بازار مبل ایران در یافت آباد

بازار مبل یافت آباد شماره ۱:

این بازار داری پنج ورودی، آسانسور، سرویس بهداشتی، پارکینگ است و از چهارراه یافت آباد شروع می‌شود تا خیابان محمدی امتداد دارد.

بازار مبل یافت آباد شماره۳:

این بازار در زمینه مبلمان اداری، منزل، مبلمان کودک و دیگر لوازم جانبی فعالیت می‌کند.

بازار مبل خلیج فارس در یافت آباد

بازار مبل خلیج فارس یکی دیگر از مراکز فروش مبل در بازار یافت آباد است. اکثر مغازه‌ها و فروشگاه‌هادر این پاساژ کنسول و ویترین، مبلمان کلاسیک، مبلمان راحتی، مبلمان استیل، میز ناهار خوری و سرویس خواب می‌فروشند.

بازار مبل پاسارگاد یافت آباد

این مجموعه یکی دیگر از مجموعه‌های ارائه‌ی مبلمان است. بازار مبل پاسراگاد شامل دو طبقه است که در طبقه‌ی اول به صورت تخصصی مبلمان ارائه می‌شود و در طبقه‌ی دوم سرویس خواب. این محتمع دارای پارکینتگ و امکانات رفاهی کامل است.

پاساژ ونوس

بازار مبل ونوس از دو طبقه تشکیل شده است که در آن مبلمان راحتی، مبلمان استیل، مبلمان مدرن و کلاسیک ارائه می‌شود. این پاساژ یک پارکینگ دو طبقه با ظرفیت ۲۵۰ خودرو دارد.

مجتمع کاسپین

مجتمع کاسپین به صورت تخصصی جهت عرضه مبلمان و سرویس خواب احداث شده است. مجتمع کاسپین یک مجتمع بسیار بزرگ است که تاکنون فقط دو فاز آن احداث شده است و دارای امکانات رفاهی عالی می‌باشد.

پاساژ کوروش

این پاساژ در خیابان یافت آباد شرقی واقع شده است. این پاساژ یکی دیگر از پاساژ های عرضه‌ی مبلمان است که امکانات رفاهی خوبی از جمله آسانسور، پله برقی، کافی شاپ پارکینگ و … دارد. علاوه بر مبلمان بزرگترین مجموعه‌ی عرضه‌ی لوستر در این پاساژ واقع شده است.

مراکز فروش مبلمان زیادی در یافت آباد تهران واقع شده‌اند که عبارتند از پاساژ ارضی، پاساژ نگارستان، پاساژ برنا، پاساژ مهستان و …. . اگر دنبال محصولات میان رده با قیمت مناسب هستید به این پاساژها مراجعه نمائید.

ساعات کاری بازار یافت آباد تهران

طبق آخرین اطلاعاتی که ما از بازار یافت آباد در بیست و پنجم خرداد سال هزار وچهارصد دریافت کردیم ساعات کاری اکثر بازارهای یافت آباد از شنبه تا پنج شنبه نه صبح تا نه شب است. علاوه بر این بازار مبل یافت آباد جمعه ها باز است و ساعت فعالیت آن ۹ صبح تا ۸ بعد از ظهر است. جهت کسب اطلاع دقیق به صفحه‌ی اختصاصی هر پاساژ در همین وب سایت مراجعه نمائید

بازار مبل تهران یافت آباد اینستاگرام

در اینجا اینستاگرام چند فروشگاه مبل یافت آباد را گردآوری کرده‌ایم با کلیک روی هر لینک به اینستاگرام فروشنده مورد نظر منتقل می‌شوید.

قیمت مبل در یافت آباد

قیمت مبل کلاسیک دریافت آباد

قیمت مبل کلاسیک به عوامل متعددی از جمله نوع چوب مصرفی، جنس پارچه مبلمان، ماده مورد استفاده رنگ ، مواد استفاده برای روکوبی مثل اسفنج و فوم و … و از همه مهم‌تر برند یا استادکاری است که مبل را مونتاژ کرده است.

قیمت مبل چستر در یافت آباد

در قیمت گذاری مبل چستر علاوه بر متریال مورد استفاده فرم، اندازه و مدل مبل تاثیر گذار است

قیمت سرویس خواب در یافت آباد تهران

در خرید سرویس خواب اندازه، مواد مورد استفاده، تعداد تیکه‌هایی که همراه با سرویس خواب ارائه می‌شود تاثیر گذار است. جهت خرید سرویس خواب در یافت آباد با شماره‌های فروشگاه‌های یافت آباد تماس بگیرید تا قیمت و عکس محصول مورد نطر را دریافت کنید.

حراج مبل در یافت آباد

جهت خرید انواع مبل از له حراج مبل راحتی، حراج مبلمان ترک به پاساژهای مختلف در یافت آباد مراجعه کرده و پس از مشاهده‌ و مقایسه قیمت‌ها خرید خود را انجام دهید.

اگر شما فروشگاهی در یافت آباد هستید و اجناس خود را با تخفیف عرضه می‌کنید با ما تماس بگیرید تا مشخصات فروشگاه شما را رد این قسمت قراردهیم.


دیدگاه خود را بنویسید